| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Spotkanie bożonarodzeniowe w świetlicy Bełtnie Drukuj Email
środa, 21 stycznia 2015 12:18

 

1Od lat Mikołajki kojarzą się z wielką przyjemnością i tajemniczością. Co roku każdy z nas z niecierpliwością oczekuje dnia, w którym odwiedzi go Święty Mikołaj i przyniesie jakiś upominek. Warunek - trzeba być tylko grzecznym! 5 grudnia br. był wyjątkowym dniem dla osób starszych a 6 grudnia - dla dzieci korzystających ze świetlicy wiejskiej w Bełtnie. Zarówno najmłodszych jak i trochę starszych odwiedził Święty Mikołaj przynosząc im prezenty. Z wizyty Gościa szczególnie cieszyły się najmłodsze dzieci, którym wszelkie niespodzianki sprawiają wiele radości, a na podarunki od Świętego Mikołaja czekają z niecierpliwością. Na uroczystość przybyło wiele dzieci wraz z rodzicami. Podczas całej uroczystości był z nami sołtys Tadeusz Wilk, który jako elf wraz ze śnieżynkami –Krystyną Janek i Jolantą Wietrak pomagał Mikołajowi w rozdawaniu prezentów. Spotkanie przebiegło w ciepłej, miłej, wręcz rodzinnej atmosferze. Dla wszystkich zgromadzonych przygotowano poczęstunek. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację świątecznego spotkania w Bełtnie.


Justyna Strógarek

 

2  3