| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Przebudowa drogi gminnej w m. Bierzwnica Drukuj Email
środa, 24 czerwca 2020 08:59

 

logotypy

Przebudowa drogi gminnej w m. Bierzwnica dz. nr 6, 69/2 i 218 Gmina Świdwin

W dniu 17.03.2020 r. została odebrana inwestycja pn. : „Przebudowa drogi gminnej w m. Bierzwnica dz. nr 6, 69/2 i 218 Gmina Świdwin” realizowana przy dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych. Fundusz Dróg Samorządowych (FDS) stanowi kompleksowy instrument wsparcia realizacji zadań na drogach zarządzanych przez jednostki samorządu terytorialnego. Jego celem jest przyspieszenie powstawania nowoczesnej i bezpiecznej infrastruktury drogowej na szczeblu lokalnym, stanowiącej ważny element prawidłowego funkcjonowania i rozwoju gospodarki oraz przyczyniającej się do poprawy poziomu życia obywateli. Całkowita wartość inwestycji to kwota 227 941,84 PLN, w tym dofinansowanie z funduszu 131 533,47 PLN.