| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Nowe chodniki w gminie Świdwin – część I Drukuj Email
wtorek, 04 października 2016 07:02

Bierzwnica1

W 2016 r. w wielu miejscowościach wykonane zostały chodniki ułatwiające komunikację i poprawiające bezpieczeństwo mieszkańców. W Łąkowie wybudowano chodnik przy drodze powiatowej, prowadzący od centrum miejscowości do świetlicy wiejskiej. Powstał odcinek chodnika o długości 110mb. Inwestycje chodnikowe wykonano także w Bierzwnicy. W ramach funduszu sołeckiego wyremontowano chodnik o długości 190mb oraz poprawiono utwardzenie wjazdu przy szkole. W Bystrzynce wykonano remont zjazdu z drogi powiatowej na drogę gminną. Utwardzenie zjazdu z drogi powiatowej wykonano także w Kluczkowie. W Krosinie wybrukowano zjazd przy targowisku gminnym