| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

UKS AVATAR LEKOWO Drukuj Email
poniedziałek, 19 stycznia 2015 13:36

 

UKS AVATAR LEKOWOZmiana jest trudna, ale możliwa! Problemem nie jest problem, problemem jest Twoje nastawienie do problemu. Jaki problem i o jaką zmianę chodzi? O zmianę sposobu myślenia dorosłych, że sport jest tylko dodatkiem w procesie edukacyjnym młodego człowieka. Chciałbym, żeby młodzi ludzie pragnęli zostać np. naukowcami, artystami, pisarzami czy sportowcami, a nie tylko biernymi uczestnikami kolejnego "reality show". Przez sport do wiedzy i lepszej przyszłości - to dobry kierunek. Potrzebna jest zmiana nastawienia, którą należy zaakceptować, nieważne, w co się wierzy lub co się myśli, czy jak się z tym czujemy. Zaprzeczanie temu jest błędem, nieświadomie utwierdzającym nas w niewłaściwym sposobie postępowania.


Dziękowałem już wszystkim, tylko nie dzieciom, które są w tym wszystkim najważniejsze, a przy tym piękne wewnętrznie i wyjątkowe. Dziękuję więc dzieciom i młodzieży z UKS AVATAR LEKOWO za wytrwałość w odkrywaniu granic Swoich możliwości i w poszukiwaniu Swojego "kierunku": Adriannie Szczygieł, Ilonie Wojnarowicz, Małgorzacie Gasparowicz, Kindze Szewczyk, Sarze Franas, Julii Skwarek, Laurze Szachnowicz, Weronice Stasiak, Natalii Minkiewicz, Annie Sadło, Kamili Dzierżak, Ilonie Lis, Sandrze Chowaniec, Gabrysi Folęga, Wiktorii Włodarczyk, Marcie Łęckiej, Oliwii Zawada, Jagodzie Pudełek, Sandrze Bogusz, Mateuszowi Kubiś, Pawłowi Górskiemu, Piotrowi Szydłowskiemu, Danielowi Dudzińskiemu, Damianowi Oręczak, Kacprowi Włodarczyk, Mateuszowi Kozłowskiemu, Kacprowi Chowaniec, Damianowi Wypych, Łukaszowi Jankowskiemu, Jakubowi Szczurko, Przemkowi Wiśniewskiemu, Filipowi Gontarczuk, Adrianowi Zyska, Marcinowi Jankowskiemu, Kacprowi Sikora, Mariuszowi Kubiś, Michałowi Wachnik, Jakubowi Kozakowskiemu, Kacprowi Panasz, Jakubowi Lemieszek, Kamilowi Skwarek, Dominikowi Świątczak, Igorowi Szwedun, Jakubowi Szczypek, Jakubowi Knap, Piotrowi Zyska, Tomaszowi Włodarczyk, Karolowi Junak, Mateuszowi Olszewskiemu.


Krzysztof Gancarz - trener UKS Avatar Lekowo