| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

WARSZTATY WYJAZDOWE DLA GIMNAZJALISTÓW Drukuj Email
środa, 08 października 2014 01:00

 

We wrześniu zakończył się pierwszy etap działań, skierowanych do uczniów szkół z gminy Świdwin. Gimnazjaliści z Lekowa i Bierzwnicy wzięli udział w warsztatach wyjazdowych, realizowanych w ramach projektu „Popołudniowa Akademia Zmiany". W zajęciach w Pęczerzyńskim Młynie jako pierwsi uczestniczyli gimnazjaliści z Zespołu Szkół w Lekowie (12-14.09.14), dwa tygodnie później- uczniowie Zespołu Szkół w Bierzwnicy (26-28.09.14). Podczas wyjazdów nie brakowało atrakcji- młodzież wzięła udział m.in. w nocnej grze terenowej, warsztatach kreatywności i twórczego rozwiązywania problemów, warsztatach fotograficzno-filmowych, zajęciach poświęconych radzeniu sobie z emocjami, a także grze paintball. Warsztaty są częścią innowacyjnego programu profilaktycznego, wdrażanego przez GOPS w Świdwinie we współpracy ze szkołami.

GOPS w Świdwinie

 

warsztaty wyjazdowe bierzwnica  warsztaty wyjazdowe lekowo