| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

,,Dzień Rodziny'' Drukuj Email
wtorek, 01 lipca 2014 01:00

 

Dzień RodzinyPod takim hasłem, w piękny słoneczny dzień 18 czerwca br., w Smardzku miała miejsce uroczystość, w której wzięli udział rodzice oraz cała lokalna społeczność. Wszyscy z uwagą obejrzeli program artystyczny, przygotowany przez dziewczynki, które słowem ,muzyką i tańcem wyraziły miłość do rodziców. Wielki aplauz zebrało przedstawienie układów tanecznych i scenki z rodzaju ,,Wykład o Rodzicach''. Dorośli byli zachwyceni występem swoich pociech. Po części oficjalnej można było napić się kawy, herbaty, zjeść smaczne ciasto, watę cukrową , popcorn czy grillowaną kiełbaskę a także korzystać z dmuchanych zjeżdżalni .Dzięki dofinansowaniu uroczystości z funduszu sołeckiego mogliśmy przyjemnie i pożytecznie spędzić ten dzień.


Aneta Kowhan