| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej tenisa stołowego sołectwa Cieszeniewo o Puchar Wójta Gminy Świdwin Drukuj Email
czwartek, 28 marca 2013 13:53

tenis stolowy Cieszeniewo 2013 12Zawody, już po raz jedenasty zorganizowane z inicjatywy Antoniego Giluka, odbyły się 2 marca br. w świetlicy wiejskiej w miejscowości Cieszeniewo. W turnieju startowało 28 zawodników w kategoriach: chłopcy rocznik 1997 i młodsi, mężczyźni rocznik 1996 i starsi, kobiety kategoria Open. Zacięta rywalizacja rozgrywana tzw. systemem radzieckim (do dwóch przegranych), wyłoniła najlepszych zawodników. Dopisali również sponsorzy, którzy ufundowali nagrody dla wyróżnionych zawodników i zawodniczek: Zdzisław Pawelec Wójt Gminy Świdwin –ufundował puchary za pierwsze trzy miejsca we wszystkich kategoriach, Leszek Jasiukiewicz Dyrektor Parku Wodnego Relax zasponsorował karnety na basen, Zdzisław Klasiński - miód pszczeli z własnej pasieki, Antoni Giluk - słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali sędziowie Sebastian Basiejko oraz Maciej Patyk.


Wyniki końcowe:
Kategoria Open kobiety:
I m – Marcelina Bujak
II m – Magdalena Wojtaś
III m – Ewelina Makson
IV m – Monika Misztal
Kategoria chłopcy 1997 i młodsi:
I m – Aron Rosiak
II m – Grzegorz Graczyk
III m – Szymon Sopyła
IV m – Michał Dymon
V m – Marceli Olejnik
Mężczyźni 1996 i starsi:
I m – Zdzisław Klasiński
II m –Piotr Kula
III m – Marcin Giluk
IV m – Robert Hirniak
V m – Korneliusz Bialik

 

Sebastian Basiejko