| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Drukuj Email
czwartek, 05 października 2023 12:53

1

W dniu 3.10.2023 roku w siedzibie Gminnego Zakładu Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Świdwinie odbyło się spotkanie z okazji XX-lecia funkcjonowania spółki. Pracowników zakładu swoją obecnością zaszczycili Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki, Zastępca Wójta Pan Tomasz Waszczyk, Skarbnik Gminy Pani Renata Kamińska oraz Sekretarz Gminy Pan Sebastian Basiejko.

Z okazji rocznicy Pan Wójt wręczył listy gratulacyjne pracownikom. Wśród nich szczególnie wyróżnił Panią Edytę Kocikowską oraz Pana Grzegorza Bącala, którzy związani są z firmą od początku jej istnienia.

Gratulujemy jubileuszu.

2