| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

NARODOWE CZYTANIE Drukuj Email
poniedziałek, 11 września 2023 07:24

Narodowe Czytanie 2023. Baner

W dniu 9 września 2023 roku odbyło się NARODOWE CZYTANIE, którego Patronem Honorowym jest Para Prezydencka. W tym roku lekturą była powieść ,,Nad Niemnem” Elizy Orzeszkowej. Narodowe CZYTANIE w Gminie Świdwin zostało przygotowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Bierzwnicy, a odbyło się w ŚDS ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie. W wydarzeniu wzięli udział Pan Tomasz Waszczyk – zastępca Wójta Gminy Świdwin, Pan Sebastian Basiejko – Sekretarz Gminy Świdwin, Pani Lidia Klaczyńska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bierzwnicy, a do wspólnego czytania włączyli się również uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy.