| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich w perspektywie 2021-2027 Drukuj Email
środa, 24 maja 2023 09:22

 

Spotkanie infromacyjne - nowa perspektywa 2021-2027

Z inicjatywy Pani Anny Bańkowskiej - Członkini Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego, w dniu 5 czerwca (poniedziałek) 2023 roku o godz. 12.00 w Centrum Nauki "Cordis" w Świdwinie odbędzie się spotkanie informacyjne pt. "Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich w perspektywie 2021-2027".

Wydarzenie skierowane jest w szczególności do przedstawicieli firm z województwa zachodniopomorskiego. Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje dotyczące możliwości finansowania działań inwestycyjnych, zakupu środków trwałych, projektów innowacyjnych czy badawczo-rozwojowych.

Spotkanie poprowadzi Pan Marcin Szmyt - Dyrektor Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o zgłoszenie: 94 3650 306 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.