| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
środa, 17 maja 2023 09:00

Ogłoszenie o warsztatach dla dzieci i rodziców

 

 Na plakacie widnieje informacja, iż odbędą się warsztaty dla dzieci rodziców na świetlicy wiejskiej w Łąkowie w dniu 25.05.2023r. (czwartek) w godz. 16:00-19:00. Na zajęcia zaprasza Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin. zapraszamy rodziców z dzieciakami na sporą dawkę wyśmienitej zabawy, niespodzianki i słodkie co nieco. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Plakat znajduje się na tle przedstawiającym błękitne niebo z białymi chmurkami. U góry plakatu po prawej stronie umieszczona jest grafika uśmiechniętego słońca. Obok po lewej stronie na żółtym tle  podzielonym na trzy części umieszczona jest treść ogłoszenia. Pod spodem z lewej strony umieszczona jest informacja,kto zaprasza na zajęcia i logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin. Poniżej znajduje się grafika przedstawiająca roześmiane dzieci, które zjeżdżają z tęczy zakończonej w chmurce na której umieszczone są dwie kolorowe i uśmiechnięte gwiazdki. Pod grafiką w białej chmurce umieszczona jest informacja, iż zapraszamy rodziców z dziećmi na sporą dawkę wyśmienitej zabawy, niespodzianki i słodkie co nieco.  Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.