| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
wtorek, 09 maja 2023 09:00

Ogłoszenie o spotkaniach z ortopedą

 

 Na plakacie  widnieje informacja Centrum Usług Społecznych w gminie Świdwin Serdecznie zaprasza mieszkańców gminy na spotkania ze specjalistą, lekarzem ortopedą. Spotkania odbędą się na świetlicach wiejskich w godz. 16:00-19:00: •	11.05.2023r. Rogalino •	18.05.2023r. Krosino Zapraszamy  Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum  Usług  Społecznych  w  Gminie  Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, logo Centrum Usług Społecznych  w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Tło przypomina deski pomalowane na kolor turkusowy. Po lewej stronie ogłoszenia znajduje się treść ogłoszenia na końcu którego umieszczona jest mała grafika kości. Natomiast po prawej stronie znajduje się grafika lekarza ubranego w biały kitel, który wygląda zza deski i  wskazuje palcem do góry. Nad mężczyzną umieszczona jest grafika dłoni z widocznym układem kostnym.