| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 17 kwietnia 2023 16:00

Ogłoszenie - Warsztaty dla dzieci i rodziców.

 

Na plakacie znajduje się informacja o treści, iż Centrum usług społecznych w Gminie Świdwin serdecznie zaprasza rodziców wraz z dziećmi na warsztaty dla dzieci i rodziców i warsztaty dla rodziców w godzinach 16:00-19:00 20.04.2023r.- świetlica w Klępczewie 27.04.2023r.- świetlica w Łąkowie U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej. Na dole strony znajduje się logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Treść ogłoszenia znajduje się po lewej stronie na żółtym tle, umieszczone w białych dymkach w kształcie chmur. Po prawej stronie znajduje owalne zdjęcie przedstawiające roześmianą grupę dzieci leżących na piasku, na które spadają kolorowe cekiny. Zdjęcie otoczone jest dookoła dwoma wzorkami składającym się z malutkich kwadracików, jeden w kolorze różowym a drugi w fioletowym. Nad zdjęciem znajdują się trzy balony w kolorach różowym, fioletowym i miętowym. Poniżej po lewej stronie znajduje się również owalne zdjęcie przedstawiające wyciągniętą pomalowaną na różne kolory dłoń dziewczynki. Nad zdjęciem umieszczona jest grafika uśmiechniętego słońca a poniżej grafika przedstawiająca trzy balony w kolorach różowym, fioletowym i miętowym. Obok zdjęcia po prawej stronie znajduje się dalsza część ogłoszenia o treści : Program : - gry - zabawy ruchowe i plastyczne - słodkie przekąski oraz upominki niespodzianki. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi :) Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.