| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
wtorek, 10 stycznia 2023 00:00

Ogłoszenie, rehabilitacja dzieci

Na plakacie znajduje się informacja o treści, iż Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin we współpracy z Fundacją Stonoga oferuje bezpłatnie dla dzieci do 4 roku życia: - konsultacje z fizjoterapeutą (w tym rehabilitację, SI, zajęcia ogólnorozwojowe, terapię ręki) - konsultacje z logopedą, położną,psychologiem, - konsultacje ortopedyczne (w tym USG bioderek). Szczegółowe informacje udzielane są przez pracowników CUS pod numerem tel. 94 365 20 58 oraz u wykonawcy ArtReh Rehabilitacja i Odnowa Biologiczna Artur Szyjka pod nr tel. 665 290 414 Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej, logo Centrum Usług Społecznych  w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin.  Treść ogłoszenia znajduje się na jasnofioletowym tle a po prawej stronie znajdują się fotografie przedstawiająca rehabilitantkę podczas ćwiczeń z małym dzieckiem, kolejna fotografia przedstawia dłonie dzieci ściskające gumowe piłeczki, na ostatnim zdjęciu znajduje się dziewczynka podczas ćwiczeń z logopedą.