| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
środa, 28 grudnia 2022 00:00

Ogłoszenie - warsztaty dla dzieci i rodziców.

Na plakacie znajduje się informacja o treści zachęcającej rodziców do spędzenia czasu z dzieckiem w sposób miły i kreatywny. Dlatego odbędą się warsztaty dla dzieci i rodziców dnia 29.12.2022 roku na świetlicy w Bierzwnicy w godz. 16:00-19:00 w ramach realizowanych bezpłatnie usług społecznych przez Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej. Na dole strony znajduje się logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Treść ogłoszenia znajduje się na niebieskim tle i widocznym na nim padającym śniegiem. Obok treści znajduje się zdjęcie roześmianej rodziny : kobiety, mężczyzny i dziewczynki, którzy mają założone czapki zimowe i szaliki. Pod zdjęciem znajduje się grafika przedstawiająca uśmiechniętego bałwanka ubranego w czerwoną czapkę i niebieski szalik.