| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Pracownika Socjalnego Drukuj Email
poniedziałek, 21 listopada 2022 09:07

1

Co roku 21 listopada obchodzimy Dzień Pracownika Socjalnego, który jest jednocześnie świętem wszystkich Pracowników Pomocy Społecznej. To okazja do wyrażenia uznania i wdzięczności za pracę wszystkich pracowników i osób zaangażowanych w działania na rzecz osób potrzebujących. W dniu 18 listopada w sali Urzędu Gminy Świdwin Wójt Gminy Pan Kazimierz Lechocki złożył życzenia i wyrazy uznania Dyrektor Centrum Usług Społecznych Pani Ewie Kretowicz oraz pracownikom Cus, a także Kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej ''

w Klępczewie Pani Sylwi Żmuda -Kowalczyk oraz pracownikom SDŚ. Życzenia złożyli także Zastępca Wójta Gminy Pan Tomasz Waszczyk, Skarbnik Gminy Pani Renata Kamińska, Sekretarz Gminy Pan Sebastian Basiejko.


Miłym akcentem artystycznym w wykonaniu:

Zespołu ,,Jagody'' z PSP z Bierzwnicy działającym pod kierownictwem Pani Aleksandry Graczyk, oraz solistom Julii Szewczyk z Klubu Seniora w Cieszeniewie, oraz Michałowi, Maciejowi i Ani Skoczylas z Klubu Seniora w Krosinie pod kierownictwem Pani Barbary Kolasińskiej oraz opieki rodziców Pani Kamili Szewczyk, Państwa Małgorzaty i Wojciecha Skoczylas uświetniono ten szczególny dzień. Wszystkiego najlepszego, zdrowia, siły, wytrwałości, poczucia bezpieczeństwa, wszelkiej pomyślności zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym, a także radości z codziennej pracy, oraz przekonania, iż Wasze wysiłki ułatwiają życie wielu mieszkańcom naszej Gminy Świdwin.