| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pomiary pola elektromagnetycznego Drukuj Email
czwartek, 10 listopada 2022 09:28

aktual

W dniu 16.11.2022 r. firma Instal Warszawa S. A. ul. Siennicka 29, 04-394 Warszawa będzie wykonywać pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku w związku z pracą radaru meteorologicznego IMGW-PIB w Świdwinie.

Jeśli ktoś z mieszkańców Niemierzyna widzi radar meteorologiczny ze swojego domu lub mieszka niedaleko może napisać maila z prośbą o wykonanie pomiaru na balkonie/ganku swojego domu.

Prośby o wykonanie pomiaru wraz z danymi kontaktowymi (najlepiej numer telefonu, aby można się było skontaktować w dniu pomiaru) można przesyłać na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.