| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Juniorki młodsze UKS Rega Bierzwnica w Finale Mistrzostw Polski w Piłce Ręcznej Plażowej Drukuj Email
czwartek, 14 lipca 2022 13:53

IMG20220712144227

Juniorki młodsze UKS Rega Bierzwnica w Finale Mistrzostw Polski

w Piłce Ręcznej Plażowej

12 lipca 2022 r. na boisku przy Szkole Podstawowej w Lekowie rozegrano Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w Piłce Ręcznej Plażowej. W rywalizacji wzięły udział trzy zespoły: UKS Rega Bierzwnica, APR Gladiator Oborniki oraz MKS CKS-SMS Szczecin.Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”.

Klub UKS Rega Bierzwnica reprezentowały zawodniczki uczące się w Zespole Szkół Rolniczych CKZ w Świdwinie. Po wygranych dwóch meczach nasza drużyna zajęła I miejsce w turnieju półfinałowym i tym samym zapewniła sobie awans do Finału Mistrzostw Polski, który odbędzie się w dniach 21 – 24.07.2022 r. w Sulejowie.

Serdecznie dziękujemy Wójtowi Gminy Świdwin panu Kazimierzowi Lechockiemu oraz Sekretarzowi panu Sebastianowi Basiejce za organizację tego sportowego wydarzenia                     oraz zapewnienie poczęstunku dla uczestników.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce UKS Rega Bierzwnica – 4 pkt   

II miejsce APR Gladiator Oborniki – 2 pkt

III miejsce MKS CKS-SMS Szczecin – 0 pkt

Prezes UKS Rega Bierzwnica

Marta Beata Jalowska